OstanniPodii / Спецтеми / Євро-2016

Євро-2016

Євро-2016: перемогла Португалія

05:35, 11 липня 2016 р.

Незважаючи на те, що поле покинув Кріштіану Роналду, в додатковий час португальці змогли забити єдиний гол матчу, таким чином вперше в історії вигравши чемпіонат.

Євро: Україна програла збірній Північної Ірландії

06:03, 17 червня 2016 р.

В Ліоні в матчі другого туру чемпіонату підопічні Михайла Фоменка програли з рахунком 0:2. Голи забили: Гарет Маколі і Ніелл Макгінн. Україна втратила шанс на вихід в плей-офф Євро-2016.

У Франції троє російських вболівальників отримали тюремні терміни

05:03, 17 червня 2016 р.

24, 18 і 12 місяців ув’язнення отримали російські футбольні фанати за участь у безладах в Марселі, за напад на англійських вболівальників.

Євро: Росія поступилася Словаччині

19:59, 15 червня 2016 р.

В Ліллі, на другому турі групового етапу чемпіонату, в першому таймі забили Вайсс і Гамшик, в другому - Глушаков відіграв один м′яч.

Україна поступилася Німеччині на Євро

05:31, 13 червня 2016 р.

В Ліллі в ворота українців м’ячі забили Мустафі та Швайнштайгер. Через офсайд відмінили гол в німецькі ворота, забитий Ярмоленком.

Євро-2016: Росія вирвала нічію у Англії

06:41, 12 червня 2016 р.

Перший м′яч зустрічі забив Ерік Дайер в другому таймі, за хвилину до кінця гри зрівняв рахунок Василь Березуцький.

СБУ: попереджені теракти у Франції під час Євро-2016

06:13, 7 червня 2016 р.

Затримано громадянина Франції, який перебував на сході України, потім отримав зброю та вибухівку для вчинення терактів у різних регіонах Франції. Його затримали у кінці травня при спробі перетину держкордону.