Новини футболу - ст. 4

Євро-2016: Росія вирвала нічію у Англії

06:41, 12 червня 2016 р.

Перший м′яч зустрічі забив Ерік Дайер в другому таймі, за хвилину до кінця гри зрівняв рахунок Василь Березуцький.

Гладкий підписав контракт з київським «Динамо»

16:03, 23 травня 2016 р.

Після закінчення у червні контракту з «Шахтарем», 28-річний нападник три роки виступатиме за «Динамо».

Голландські футболісті вийшли на поле не з дітьми, а з моделями в нижній білизні

15:00, 14 лютого 2016 р.

Гравці «Ваалвейка» у матчі другого дивізіону першості країни вийшли, тримаючись за руки з дівчатами-моделями, серед яких була і Міс Бельгія-2016 Ленті Франс. Вони програли.

Матч «Динамо» з «Манчестер Сіті» відбудеться з глядачами

08:41, 3 лютого 2016 р.

Перший матч 1/8 фіналу ЛЧ «Динамо» проведе на «Олімпійському» за присутності глядачів, оскільки УЄФА задовольнила апеляцію київського клубу на покарання за порушення під час гри з «Челсі».

Олег Лужний очолив ФК «Карпати»

10:42, 23 січня 2016 р.

Колишній гравець київського «Динамо», лондонського «Арсеналу», екс-капітан збірної України Олег Лужний очолив львівський футбольний клуб.

ФК «Волинь» позбавили 12 очок

08:05, 23 січня 2016 р.

З-за невиконання рішень ФІФА щодо погашень заборгованості перед колишніми футболістами, луцький клуб розпочне другу частину сезону чемпіонату України на дев’ятій сходинці в УПЛ.

Мессі вп’яте отримав «Золотого м’яча»

06:22, 12 січня 2016 р.

Нападник іспанської «Барселони» Ліонель Мессі став найкращим футболістом 2015 року, набравши 41,33 проценти голосів; найкрасивіший гол забив Венделл Ліра; найкращий тренер – Луїс Енріке.

Мессі став найкращим у 2015 році

08:36, 28 грудня 2015 р.

Нападника іспанської «Барселони» визнано найкращим за версією ECA, його нагородили в ОАЕ. Він випередив Буффолона і Роналду. На початку наступного року Мессі в претендентах на «Золотий м’яч».

Україна вийшла на Євро-2016

07:03, 18 листопада 2015 р.

В матчі-відповіді українська збірна тільки на 7-ій доданій хвилині зрівняла рахунок – забив Ярмоленко. За результатами двох ігор рахунок 3:1.

Україна на шляху до Євро-2016 перемогла Словенію

05:35, 15 листопада 2015 р.

У Львові в першому матчі плей-оф до Євро-2016 українська збірна обіграла словенську, голи забили: Ярмоленко і Селезньов.