Україна вийшла на Євро-2016

18 / 11 / 2015 07:03

В матчі-відповіді українська збірна тільки на 7-ій доданій хвилині зрівняла рахунок – забив Ярмоленко. За результатами двох ігор рахунок 3:1.

17 листопада в Маріборі відбувся матч-відповідь за право виступити (плей-офф) на Євро-2016 між збірними Словенії і України.

Вже на 11-й хвилині рахунок відрили словенці – м’яча в ворота закинув Боштьян Цесар. Тільки на доданому часі (90 + 7) Україна змогла зрівняти рахунок – з подачі Кравця забив Андрій Ярмоленко.

Загалом, гра проходила у дуже брудній боротьбі, суперники по черзі грубо порушували правила.

Оскільки перший матч між командами закінчився з рахунком 2:0 на користь України, підсумковий рахунок – 3:1, а отже українська збірна гратиме на Євро-2016.