OstanniPodii / Всі новини / Спорт / Сторінка 38

Спортивні події - ст. 38

Динамівця Мбокані дискваліфікували на три матчі Ліги Європи

00:05, 23 листопада 2013 р.

Гравця київського «Динамо» Дьюмерсі Мбокані дискваліфіковано на три матчі під егідою УЄФА з-за того, що він дозволив собі грубі висловлювання в сторону арбітра матчу.

«Дніпро» дограє матч з «Металістом» 4 грудня

18:06, 22 листопада 2013 р.

Дирекція Прем’єр-ліги визначила дату та час проведення догравання матчу 12-го туру чемпіонату України між дніпропетровським «Дніпром» та харківським «Металістом», який був перерваний після першого тайму з-за відсутності освітлення поля.

ФК «Дніпро» оштрафований та вилучений з Кубку України за неявку на матч з-за погоди

ФК «Дніпро» оштрафований та вилучений з Кубку України  за неявку на матч з-за погоди
22:37, 21 листопада 2013 р.

Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ не вважає непогоду, з-за якої не змогли прилетіти до Одеси футболісти з Дніпропетровська, «поважними причинами».

Київський «Арсенал» виключено з Прем’єр-ліги

22:23, 21 листопада 2013 р.

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України виключив київський «Арсенал» з поточних змагань Прем’єр-ліги.

Україну розгромили у Франції

09:14, 20 листопада 2013 р.

Збірна України з футболу програла у Франції і, таким чином, не змогла пробитися на Чемпіонат світу-2014.

Матч «Металіст» - «Дніпро» дограють у грудні

05:46, 18 листопада 2013 р.

Матч між футбольними командами «Металіст» та «Дніпро», перерваний з-за відсутності освітлення на полі, буде дограний у грудні.

Відео боїв «Українських отаманів» у першій зустрічі 4-го сезону ВСБ

22:42, 17 листопада 2013 р.

Перегляньте відео боїв «Українських отаманів» з «Американськими нокаутерами» у першій зустрічі 4-го сезону ВСБ.

За титул чемпіону WBO Ломаченко битиметься 1 березня

16:30, 17 листопада 2013 р.

Василь Ломаченко битиметься за титул чемпіону світу за версією WBO 1 березня 2014 року.

«Українські отамани» перемогли американську команду

10:01, 17 листопада 2013 р.

«Українські отамани» з рахунком 4:1 в Києві перемогли «Американських нокаутерів».