Матч «Металіст» - «Дніпро» дограють у грудні

18 / 11 / 2013 05:46
Матч «Металіст» - «Дніпро» дограють у грудні - фото
Костянтин Пивоваров, фото: metalist.ua

Матч між футбольними командами «Металіст» та «Дніпро», перерваний з-за відсутності освітлення на полі, буде дограний у грудні.

Перший віце-президент харківського «Металіста» Костянтин Пивоваров написав у себе на сторінці в Facebook, що матч з дніпропетровським «Дніпром», перерваний з-за відсутності освітлення на стадіоні, все ж таки буде дограний у грудні.

«Прийнято спільне рішення про те, що матч Дніпро-Металіст буде дограний на початку грудня. Раз більшість вирішила, що це справедливо, можливо, ми відкликаємо апеляцію з цього питання в понеділок», - написав Костянтин Пивоваров.

Нагадаємо, 6 жовтня у Дніпропетровську проходив матч Прем’єр-ліги між дніпропетровським «Дніпром» та харківським «Металістом». Перший тайм поєдинку завершився з рахунком 2:1 на користь хазяїв поля, але у перерві матчу на арені вимкнулось світло. Стадіон пробув у темряві 45 хвилин, після чого делегат матчу  прийняв рішення про його дострокову зупинку.

«Металіст» звинуватив у тому, що трапилося, команду-господаря стадіону і вимагали у ФФУ зарахування супернику технічної поразки. Скаргу було відхилено і на засіданні Дирекції Прем’єр-ліги було вирішено дограти матч, починаючи з другого тайму.