«Шахтар» вдома розгромив ФК «Севастополь»

24 / 11 / 2013 06:03
«Шахтар» вдома розгромив ФК «Севастополь» - фото

В матчі Прем′єр-ліги донецький «Шахтар» вдома розгромив ФК «Севастополь».

В суботу, 23 листопада, у Донецьку на «Донбас Арені» в рамках 17-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги відбувся матч між місцевим клубом «Шахтар» та ФК «Севастополь».

На 8-й хвилині забиває Тайсон – він прийняв м’яча метрах в тридцяти від воріт суперника, перекинув його вперед, обійшов севастопольців і приблизно з середини штрафної пробив низом – м’яч від штанги влетів у сітку. На 23-й хвилині гол забиває головою Чигиринський з подачі Коста до штрафної. Вже за три хвилини «кроти» знову забивають: Адріано підбирає м’яча після невдалого прострілу воріт Костою і забиває повз воротаря. На 34-й хвилині господарі поля забивають 4 гол, автором якого був Срна ударом зі штрафного.

У другому таймі попри неодноразові намагання севастопольців забити у ворота донеччан, маючи можливості, зробити вони це не змогли.

«Шахтар» (Донецьк) - ФК «Севастополь» - 4:0

Голи: Тайсон (8), Чигиринський (23), Адріано (26), Срна (34)

Новини за подібною темою:
«Динамо» розгромило «Говерлу» «Динамо» розгромило «Говерлу»

Попередження: Чижов (33) – Чигиринський (80)

Склад та заміни у «Шахтаря»: Каніболоцький, Срна (к), Кучер, Чигринський, Ісмаїлі, Степаненко, Фред (Фернандо, 46), Коста (Нем, 62), Тайсон, Тейшейра, Адріано (Феррейра, 46).

Склад та заміни у ФК «Севастополь»: Литовка, Мате, Чижов (Фарлей, 46), Симоненко, Федорів, Левандовскі (к) (Дуляй, 62), Ярошенко, Карноза, Караваєв, Кожанов (Міколюнас, 88), Будковський.

Також у суботу відбулися такі матчі Прем'єр-ліги: полтавська «Ворскла» програла одеському «Чорноморцю» - 0:1; дніпропетровське «Дніпро» програло маріупольському «Іллічівцю» - 0:1; львівські «Карпати» і донецький «Металург» зіграли внічию – 2:2.