Жіноча збірна по фехтуванню принесла ще одне золото Україні

07:07 вівторок, 13 серпня 2013 р.

Жіноча збірна України виграла золото на чемпіонаті світу з фехтуванні в Будапешті.

У фіналі чемпіонату світу з фехтування, що проходив у Будапешті, жіноча збірна України в складі Ольги Харлан, Галини Пундик, Олени Вороніної та Аліни Комащук перемогли збірну Росії з рахунком 45:44.

Чемпіонат світу з фехтування 2013 проходив з 5 по 12 серпня в угорському Будапешті під егідою Міжнародної федерації фехтування. На турнірі розігрувались 12 комплектів нагород: в індивідуальному та командному першостях з фехтування на шпагах, рапірах і шаблях серед чоловіків і жінок.

Представники України на цьому чемпіонаті здобули наступні нагороди: у фехтуванні на рапірі в індивідуальних змаганнях бронзу здобув Ростислав Герцик, золоту медаль у фехтуванні на шаблі в індивідуальних змаганнях виграла Ольга Харлан і чоловіча збірна виборола срібні нагороди у фехтуванні на шпазі.