Ольга Харлан виборола золото на чемпіонаті світу з фехтування

10 / 8 / 2013 07:46
Ольга Харлан виборола золото на чемпіонаті світу з фехтування - фото
Ольга Харлан, фото: nok-ukr.org

Українська фехтувальниця Ольга Харлан виборола «золото» на чемпіонаті світу з фехтування у Будапешті.

На чемпіонаті світу з фехтування, який зараз проходить у Будапешті, українська шабліста Ольга Харлан здобула перше у кар’єрі індивідуальне «золото».

У півфіналі спортсменка з Миколаєва вирвала перемогу в Олімпійської чемпіонки лондонських Ігор-2012 Кім Джі Ен з Республіки Корея (15:14) й вийшла до фіналу, де зустрілась з росіянкою Катериною Дяченко.

Вирішальний поєдинок українка розпочала досить впевнено. Після 7 виграних очок її суперниця зуміла наздогнати та зрівняти рахунок, але наприкінці зустрічі все ж таки сильнішою виявилась саме наша фехтувальниця.

15:12 і Ольга Харлан вперше у кар'єрі здобуває індивідуальне «золото».

Ольга Харлан – олімпійська чемпіонка та володарка бронзової олімпійської нагороди, багаторазова чемпіонка Європи та призерка першостей світу й континенту.

Чемпіонат світу з фехтування 2013 проходить з 5 по 12 серпня в угорському Будапешті під егідою Міжнародної федерації фехтування. На турнірі розігрується 12 комплектів нагород: в індивідуальному та командному першостях з фехтування на шпагах, рапірах і шаблях серед чоловіків і жінок.

Також, ще один український спортсмен здобув медаль на цьому чемпіонаті – рапірист Ростислав Герцик завоював бронзу. Це перша нагорода, завойована вітчизняним рапіристом на світовій першості за останні 13 років.