Горуна переміг “легендарного” каратиста Агаєва

23 / 5 / 2021 07:31
Горуна переміг “легендарного” каратиста Агаєва - фото
facebook.com/olympicua

На чемпіонаті Європи з карате українець Станіслав Горуна виборов золото, здолавши 11-кратного чемпіона Європи та 5-разового чемпіона світу.

Про це розповіли у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

22 травня, в Поречі (Хорватія) 32-річний львів'янин, володар олімпійської ліцензії, найкращий в історії український каратист Станіслав Горуна вперше у своїй кар'єрі виграв золоту медаль чемпіонату Європи.

У наднапруженому і дуже драматичному фіналі він з рахунком 3:1 переміг легенду світового карате, 5-разового чемпіона світу, 11-разового чемпіона Європи, переможця Всесвітніх та Європейських ігор Рафаеля Агаєва з Азербайджану. Причому вирвав перемогу Станіслав влучним ударом ногою в голову за 6 секунд до завершення поєдинку!

Того дня крім золота у Станіслава Горуна (-75 кг), також, серед українців, срібло завоювала Аніта Серьогіна (-61 кг) та бронзу - Катерина Крива (-50 кг).