Україна обіграла Македонію

10 / 10 / 2015 05:51

У футбольному матчі кваліфікації Євро-2016 збірна України перемогла Македонію з рахунком 2:0. Голи забили: Селезньов (пенальті) та Кравець.

9 жовтня відбувся футбольний матч 9-го туру кваліфікації Євро-2016 між збірними Македонії та України. Зустріч проходила на стадіоні «Філіп II Македонський» в Скоп’є.

Рахунок було відкрито в другому таймі. Захисник команди-володаря поля Жута рукою зупинив м’яча після удару Ярмоленка. Успішно реалізував пенальті Селезньов на 59-й хвилині.

Наприкінці гри, на 87-й хвилині, Кравець забив ще один гол у ворота македонців.

Македонія – Україна – 0:2

Таким чином, із врахуванням двох іншим матчів групи С (Іспанія – Люксембург – 4:0 та Словаччина – Білорусь – 0:1), Іспанія має 24 очки, Україна та Словаччина по 19.

12 жовтня в Києві відбудеться матч між збірними України та Іспанії.