Українка завоювала золото на чемпіонаті світу з боротьби в Лас-Вегасі

12 / 9 / 2015 18:16

В останній день чемпіонату, Оксана Гергель у категорії до 60 кг у фіналі перемогла минулорічну чемпіонку світу з Монголії. Також дві бронзові медалі завоювали Василь Шуптар та Павло Олійник.

П’ятниця, 11 вересня, була останнім днем чемпіонату світу з боротьби, який проходив в Лас-Вегасі, США. Українські спортсмени завоювали ще три медалі.

Оксана Гергель у ваговій категорії до 60 кг завоювала золото, здолавши у фіналі минулорічну чемпіонку світу, багаторазову призерку чемпіонатів Азії, монгольску борчиню Сукхі. Напружена боротьба завершилася з рахунком 10:7.

Василь Шуптар у вільній боротьбі до 61 кг завоював бронзову медаль – до фіналу пройти йому завадив Номін Батболд з Монголії. В поєдинку за третє місце він переміг Байранга з Індії.

Павло Олійник у вільній боротьбі до 97 кг теж завоював бронзу, поступившись з невеликим розривом у першій сутичці майбутньому чемпіону, господарю килима Келі Снайдеру. У «бронзовому» фіналі українець переміг іранця Абаса Тахана.

Нагадаємо, темношкірий українець Жан Беленюк, який служить в ЗСУ за контрактом, завоював на цьому чемпіонаті золото у категорії до 85 кг.