Київське «Динамо» на виїзді обіграло «Дніпро»

10 / 8 / 2015 07:02
Київське «Динамо» на виїзді обіграло «Дніпро» - фото

Вигравши в Дніпропетровську з рахунком 1:2, «Динамо» (Київ) очолило список лідерів Прем’єр-ліги. Голи забили: Бесалар (автогол), Велозу та Федорчук.

У неділю, 9 серпня, в Дніпропетровську відбувся футбольний матч 4-го туру Прем’єр-ліги між місцевою командою «Дніпро» та «Динамо» (Київ).

Рахунок було відкрито на 25-й хвилині зустрічі: після подачі Андрія Гусєва в свої ворота забив Дуглас Бесалар. На 40-й хвилині рахунок киян подвоїв Мігель Велозу після передачі Андрія Ярмоленка. На 50-й хвилині в ворота гостей забив Влерій Федорчук.

«Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Динамо» (Київ) – 1:2

Таким чином кияни завоювали четверту перемогу в чотирьох турах, набравши 12 очків і вийшли в лідери чемпіонату, випередивши донецький «Шахтар» на 2 бали.

Також в той день відбувся матч між «Шахтарем» та «Ворсклою», який закінчився з рахунком 2:2.