«Шахтар» розгромив «Ворсклу»

1 / 3 / 2015 06:25
«Шахтар» розгромив «Ворсклу» - фото

Донецький ФК «Шахтар», граючи у Львові в рамках 15 туру чемпіонату України, в суху розгромив полтавську «Ворсклу». Голи забили: Шевчук, Коста та Тейшера.

28 лютого у Львові відбувся футбольний матч між донецьким «Шахтарем» і полтавською «Ворсклою» в рамках 15 туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

З самого початку гра проходила при перевазі «кротів». Перший гол на 26-ій хвилині забив В’ячеслав Шевчук. У другому таймі, на 49-й хвилині, Дуглас Коста подвоїв рахунок. І на 69-ій хвилині, після передачі Адріано, Алекс Тейшейра точно пробив у ворота повз воротаря «Ворскли».

«Шахтар» (Донецьк) – «Ворскла» (Полтава) – 3:0 (1:0)

Голи: 1:0 Шевчук (26), 2:0 Коста (49), 3:0 Тейшейра (69). Попередження: Буднік (2), Тейшейра (15), Коста (72), Сімінін (81), Сапай (85). Видалення: Ордець (59). Арбітр: Євген Арановський (Київ).

Склад «Шахтаря»: Пятов, Ілсіньо (Коваленко, 84), Ордець, Кривцов, Шевчук, Фернандо, Фред, Коста (Марлос, 73), Тейшейра, Тайсон (Кучер, 62), Адріано (к). Запасні: Каніболоцький, Воловик, Веллінгтон Нем, Гладкий. Головний тренер: Мірча Луческу.

Склад «Ворскли»: Богуш, Сімінін, Даллку (к), Скляр, Дедечко, Чеснаков (Пердута, 70), Буднік, Сапай, Бараннік (А. Ткачук, 81), Є. Ткачук, Турсунов. Запасні: Непогодов, Логінов, Маркоскі, Кизилатеш, Кравченко. Головний тренер: Василь Сачко.

Також 28 лютого у рамках турніру відбувся матч між луганською «Зорею» та донецьким «Олімпіком». Луганчани перемогли з рахунком 5:1.