«Карпати» та «Чорноморець» - нічия

4 / 11 / 2013 08:43
«Карпати» та «Чорноморець» - нічия - фото

Футболісти львівських «Карпат» та одеського «Чорноморця» у матчі Прем’єр-ліги зіграли внічию.

У неділю, 3 листопада, у Львові на стадіоні «Україна» зустрілися футболісти місцевої команди «Карпати» та одеського «Чорноморця» на матч у рамках 15-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

Рахунок матчі на 24-хвилині відкрили «Карпати»: Федорчук вискочив на ударну позицію в штрафному майданчику «Чорноморця» і пробив у нижній кут. «Чорноморця» спасла додана до матчу хвилина - Рієра зробив передачу від лівого кута штрафного до воріт, звідки Діденко головою точно попав у сітку.

«Карпати» (Львів) – «Чорноморець» (Одеса) – 1:1

Голи: Федорчук (24) - Діденко, (90+1)

Попередження: Федорчук (24), Мірошніченко (63), Льопа (68) - Діденко (72)

Склад та заміни у «Карпатах»: Ільющенков, Пашаєв (Мірошніченко, 49), Балажіц, Гітченко, Костевич, Ткачук, Льопа (Васін, 69), Федорчук (Чачуа, 85), Голодюк, Зеньов, Гладкий.

Склад та заміни у «Чорноморця»: Безотосний, Сантана, Фонтанельо, Бергер, Кутас (Леонардо, 46), К. Ковальчук, Бобко, Прийомов (Діденко, 46), Джа Джедже (Зубейко, 78), Рієра, Антонов.

У неділю, 3 листопада, відбулися ще три матчі Прем’єр-ліги: київське «Динамо» програло луганській «Зорі» з рахунком 0:2; донецький «Металург» та дніпропетровське «Дніпро» - нічия - 1:1; полтавська «Ворскла» з харківським «Металістом» теж зіграти внічию з таким же рахунком – 1:1.