«Динамо» забило 4 голи у Луцьку

11 / 11 / 2013 09:46
«Динамо» забило 4 голи у Луцьку - фото

У матчі Прем’єр-ліги київське «Динамо» на виїзді перемогло луцьку «Волинь».

10 листопада у Луцьку на стадіоні «Авангард» відбувся футбольний матч у рамках 16-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги між київським «Динамо» та місцевим клубом «Волинь».

На 7-й хвилині Гусєв невдало реалізує пенальті – м’яч від перекладини полетів за межі поля. На 22-й хвилині забив Безус з подачі Гусєва. Вже за 4 хвилини господарі поля рівняють рахунок: м’яча у дальню дев’ятку відправив Немчанінов з подачі Матея. На 35-й хвилині кияни виходять вперед за допомогою Ярмоленка, який повернувся з дискваліфікації. 66-а хвилина – знову забивають динамівці: Гусєв промчав з м'ячем по лівому флангу, увірвався в штрафну і віддав пас трохи назад на Брауна Ідейє і той вже з одного дотику відправив м'яча у ближній кут воріт. І четвертий гол забили біло-сині вже на 70-й хвилині: Ярмоленко пробив практично пусті ворота.

«Волинь» (Луцьк) – «Динамо» (Київ) – 1:4

Голи: Немчанінов (26) - Безус (22), Ярмоленко (35, 70), Ідейє (67)

Попередження: Шиш (43)

Склад та заміни у «Волині»: Неділько, Матуку, Масло, Шиков (К) (Шершун, 70), Шиш, Скоба (Гошкодеря, 73), Матей, Мемешев, Немчанінов, Бікфалві (Козьбан, 46), Шумахер.

Склад та заміни в «Динамо»: Шовковський (к), Макаренко, Хачеріді, Віда, Данило Сілва, Вукоєвич, Аруна, Гусєв (Ленс, 73), Ярмоленко (Цуріков, 86), Безус (Беланда, 80), Ідейє.

Також 10 листопада відбулися такі матчі Прем’єр-ліги: одеський «Чорноморець» переграв ФК «Севастополь» з рахунком 2:0, харківський «Металіст» неочікувано програв донецькому «Металургу» - 0:3.

Турнірне становище команд за результатам 16 туру: «Шахтар» - 35 очок, «Металіст» - 34 (після 15 ігор), «Чорноморець» - 32 , «Дніпро» - 31 (14 ігор), «Динамо» - 30, «Ворскла» - 26, «Зоря» - 23, «Металург» (Д) - 22, «Іллічівець» - 19, «Севастополь» - 19, «Карпати» - 18, «Волинь» - 16, «Говерла» - 14, «Арсенал» - 10 (13 ігор), «Металург» (З) - 7 (15 ігор), «Таврія» - 7 (15 ігор).