Київський «Арсенал» переміг «Севастополь»

1 / 10 / 2013 02:55
Київський «Арсенал» переміг «Севастополь» - фото

Футболісти київського «Арсеналу» вдома обіграли «Севастополь» з рахунком 3:1.

У понеділок відбувся останній матч 11-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги. На київському стадіоні «Динамо» ім. Лобановського зустрілися «Арсенал» та кримський «Севастополь».

Перший гол матчу забили гості поля – на 33-й хвилині 11-метровий реалізував Маріуш Левандовский.

Кияни ж почали забивати лише у другому таймі – на 53-й хвилині Артем Кравець головою пробив під штангу. На 61-й хвилині – Володимир Аржанов за допомогою Герасимюка забив під поперечину. І знову Кравець забив гол – на 70 хвилині з подачі Аржанова. Севастопольці за решту часу так і не змогли створити реальну загрозу для «Арсеналу».

«Арсенал» (Київ) – «Севастополь» - 3:1 (0:1)

Голи: Артем Кравець (53, 70), Володимир Аржанов (61) - Маріуш Левандовський (33 з пенальті)

Попередження: Адійя – Карноза, Федорів

Склад «Арсеналу»: Боровик, Сердюк, Шарпар, Шабанов, Хомин, Аржанов (к), Старгородський, Адійя (Бушман, 88), Петров (Романчук, 54), Кравець, Шацьких (Герасим'юк, 54). Запасні: Копаліані, Філіппов, Лампі, Колесник. Головний тренер: Юрій Бакалов.

Склад «Севастополя»: Литовка, Федорів, Мате, Симоненко, Неплях, Левандовскі (к), Ярошенко, Карноза (Фарлей, 64), Кожанов (Караваєв, 76), Ковпак, Будковський (Кузнецов, 73). Запасні: Чуваєв, Новак, Міколюнас, Дуляй. Головний тренер: Геннадій Орбу.

У підсумку 11-го туру чемпіонату «Арсенал» піднявся у турнірній таблиці – він набрав 10 очок і ділить 13 та 14 місця з «Говерлою». А «Севастополь» залишився з 13 очками і ділить 10-12 місця з «Іллічівцем» та «Карпатами».