«Карпати» вдома сильно програли «Дніпру»

20 / 10 / 2013 09:12
«Карпати» вдома сильно програли «Дніпру» - фото

Футболісти львівських «Карпат» вдома в суху і сильно програли дніпропетровському клубу «Дніпро».

19 жовтня у Львові відбувся футбольний мат у рамках 13-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги між місцевим клубом «Карпати» та дніпропетровським «Дніпром».

Перший гол матчу забив Гама Бруно – на 16-й хвилині він підхопив невдало вибитий захисником м’яч і точно пробив низом праворуч у дальній кут воріт. На 29-й хвилині Бруно робить дубль після передачі Зозулі і помилки захисника львів’ян.

У другому таймі першій гол на 60-й хвилині пробив головою Матеус з подачі Гами. І вже на 63-й хвилині забив Селезньов з-за штрафної лінії.

«Карпати» (Львів) – «Дніпро» (Дніпропетровськ) – 0:4

Голи: Бруно (16, 29), Матеус (60), Селезньов (63)

Попередження отримали: Пашаєв (23), Бартуловіч (39) – Бруно (47), Зозуля (54)

Склад «Карпат»: Ільющенков, Пашаєв, Балажіц, Пластун, Костевич, Голодюк, Льопа (Марселіньо, 79), Федорчук (Ткачук, 66), Бартуловіч, Васін (Зеньов, 64), Гладкий. Запасні: Мисак, Гітченко, Елла, Мартинюк. Головний тренер – Олександр Севідов.

Склад «Дніпра»: Бойко, Влад, Канкава, Селезньов, Чеберячко, Зозуля (Джуліано, 56), Бруно, Дуглас, Федецький (Кулаков, 69), Політило, Матеус (Калініч, 63). Запасні: Лаштувка, Мандзюк, Коноплянка, Ротань. Головний тренер – Хуанде Рамос.

Також с суботу відбулися ще два матчі 13-го туру: полтавська «Ворскла» перемогла запорізький «Металург» з рахунком 2:1 та маріупольський «Іллічівець» програв донецькому «Шахтарю» - 1:3.

Сьогодні, у неділю, нас чекають чотири матчі української Прем’єр-ліги: харківський «Металіст» зустрінеться з одеським «Чорноморцем», донецький «Металург» зіграє із сімферопольською «Таврією», київський «Арсенал» гратиме з київським «Динамо» та луганська «Зоря» - з ФК «Севастополь».