Українські баскетболісти перемогли збірну Ізраїлю

5 / 9 / 2013 22:16
Українські баскетболісти перемогли збірну Ізраїлю - фото

Збірна України на ЄвроБаскеті-2013 перемогла збірну Ізраїлю з рахунком 74-67.

Сьогодні на ЄвроЮаскеті-2013, який проходить у Словенії, національна збірна України перемогла збірну Ізраїлю.

Україна – Ізраїль 74:67 (19:13, 16:13, 18:20, 21:21).

Два з фолом Корнієнка, триочкові Джетера та Гладиря і чотири пункти Натяжка забезпечили збірній України до середини першої чверті відрив 13:2. На першу перерву команди пішли за рахунку 19:13 на користь нашої команди.

Після чотирьох очок Кравцова та двох дальніх Пустозвонова перевага України знову стала двозначною – 29:19. На перерву суперники пішли за рахунку 35:26.

Перші чотири хвилини другої половини матчу стали провальними для нашої команди: українці жодну свою атаку не завершили результативно, пропустивши тим часом 8 очок – 35:34. Майже наздогнавши суперника, ізраїльські баскетболісти припустилися низки помилок: сфолили при виконанні дальньої спроби (Сергій Гладир реалізував усі три штрафні кидки), потім сфолили ще двічі, причому доповнивши картину технічним, Гладир же продовжив свою серію влучань з лінії. Після чого надпотрібний триочковий закинув Олександр Мішула, це були його єдині набрані очки в цьому матчі, але дуже важливі для команди, яка знову здобула більш менш комфортну перевагу. А два з фолом Кравцова і дальнє влучання Пустозвонова поставили крапку в третій чверті – 53:44.

На старті четвертої десятихвилинки після данка Кравцова і триочкового Дмитра Забірченка Грін та Лімонад організували для Ізраїлю ривок 0:9, і суперники знову підібралися на мінімальну відстань – 58:57. Здавалося би, на нас, як і в учорашньому матчі, очікує нервове завершення. Втім, в останні дві хвилини четвертої чверті В’ячеслав Кравцов узяв два важливі підбирання в захисті, а результативні дії Сергія Гладиря поховали сподівання ізраїльтян на першу перемогу в Словенії.

Збірна ж України має дві перемоги в двох поєдинках (ще вчора з командою Бельгії ) і готується до завтрашнього матчу з командою Німеччини.