Ще одна перемога на ЄвроБаскеті-2013 – тепер над Німеччиною

6 / 9 / 2013 22:31
Ще одна перемога на ЄвроБаскеті-2013 – тепер над Німеччиною - фото

Національна збірна України на ЄвроБаскеті-2013 перемогла команду Німеччини з рахунком 88:83.

Національна збірна України на чемпіонаті Європи з баскетболу здобула третю поспіль перемогу – тепер над командою Німеччини.

Німеччина – Україна 83:88 (16:15, 14:24, 27:25, 26:24).

В стартові три з половиною хвилини Шаффарчик і Гіффі організували ривок 13:4. Після тайм-аута Майка Фрателло гра збірної України змінилася кардинально, як у захисті, так і в нападі – два поспіль триочкових Джетера, влучний кидок Зайцева і данк Кравцова з класного пасу Пуха – і попереду вже наша команда – 13:14. Не дозволив українцям піти на першу перерву лідерами Бензінг, котрий закинув четвертий дальній збірної Німеччини в стартовій десятихвилинці.

Другу чверть знову вдаліше розпочали наші суперники, в цей момент важливий триочковий закинув Олександр Мішула, тільки-но вийшовши на заміну. А в другій половині другої чверті Кирило Натяжко та Сергій Гладир організували відрив збірної України – 0:9. Саме з 9-очковою перевагою українська збірна й пішла на велику перерву.

І знову на початку наступної десятихвилинки українці мало не розгубили свою перевагу: Корнієнко сфолив на Бенцингу (загалом, Максим дуже вдало захищався в цьому матчі проти найрезультативнішого гравця чемпіонату) при виконанні триочкового, Робін не схибив з лінії штрафних. Удруге в матчі у важкий момент відмінно в атаці зіграли Натяжко та Гладир – у наступні три хвилини Кирило приніс команді – 7 очок, Сергій – 6, а після двох поспіль влучних дальніх Джетера наша збірна здобула найбільшу в цьому матчі перевагу – 16 очок (46:62). Утім, після заміни Натяжка на Кравцова, центровий німців Цирбес двічі вдало атакував кошик української збірної, крім того, останню атаку німців у цій чверті триочковим завершив Цвінер, тож суперники суттєво скоротили відставання до завершення чверті – 57:64.

Четверту десятихвилинку українці розпочали аналогічно попередній – Дмитро Забірченко сфолив на Шаффарчику при виконанні триочкового. В наступні три хвилини німці ще декілька разів виходили на лінію штрафних, з якої й скоротили відставання до 2 очок. Таким чином, збірна України зіграла ще один матч з нервовим завершенням на ЄвроБаскеті-2013. За три з половиною хвилини до завершення четвертої чверті наші суперники вийшли вперед – 74:73. І втретє в критичний момент гру на себе взяли Натяжко і Гладир: Кирило закинув надпотрібний Україні триочковий, а Сергій реалізував дві наступні атаки збірної України.

Підопічні Майка Фрателло здобули третю перемогу в трьох матчах ЄвроБаскету-2013. Завтра у нашої команди вихідний. 8 вересня граємо з французами, 9-го – з командою Великої Британії.