Новини боксу - ст. 23

На чемпіонаті Європи з боксу українці здобули 5 нагород

02:18, 9 червня 2013 р.

На чемпіонаті Європи 2013 українські боксери здобули 1 золоту, 1 срібну та 3 бронзові медалі.

Павло Іщенко – чемпіон Європи з боксу

17:43, 8 червня 2013 р.

Український боксер Павло Іщенко став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 60 кг.

Микола Буценко вийшов до фіналу чемпіонату Європи по боксу

20:43, 7 червня 2013 р.

Український боксер Микола Буценко вийшов до фіналу чемпіонату Європи і битиметься з ірландцем Джоном Джозефом Невіним.

Ломаченко кидає «Українських отаманів» і переходить у професійний бокс

15:55, 29 травня 2013 р.

Василь Ломаченко заявив, що припиняє співпрацю з «Українськими отаманами» і переходить у професійний бокс.

В Моршині пройшов боксерський турнір «Кубок Карпат»

21:40, 27 травня 2013 р.

В Моршині завершився VIII міжнародний турнір з боксу серед юніорів «Кубок Карпат».

Повєткін нокаутував Вавжика

02:32, 18 травня 2013 р.

Тепер «Російський витязь» битиметься з Володимиром Кличком.

Хей відмовився від бою з Чарром

02:05, 15 травня 2013 р.

Девід Хей відмовився від поєдинку з Мануелем Чарром.

«Українські отамани» програли у другому турі фіналу ВСБ

20:09, 12 травня 2013 р.

«Українські отамани» програли казахстанським боксерам «Астана Арланс» у боях 2-го туру фіналу Всесвітньої серії боксу.

«Українські отамани» поступилися казахстанським боксерам

08:46, 11 травня 2013 р.

У першому турі фіналу Всесвітньої серії боксу «Українські отамани» поступилися команді з Казахстану «Астана Арланс».

Замість Беринчика битиметься Ломаченко

20:26, 10 травня 2013 р.

Сьогодні у фіналі Всесвітньої серії боксу замість Дениса Беринчика битиметься Василь Ломаченко.