Спортивні події - ст. 6

Українець завоював бронзу у стрибках у висоту на ОІ-2016Українець завоював бронзу у стрибках у висоту на ОІ-2016
06:05, 17 серпня 2016 р.

Богдан Бондаренко на Олімпіаді стрибнув на висоту 2,33 метра. Його обійшли представники Катару та Канади. Ще один українець посів 4 місце.

Верняєв приніс Україні перше золото Олімпіади в РіоВерняєв приніс Україні перше золото Олімпіади в Ріо
05:22, 17 серпня 2016 р.

У вправах на паралельних брусах донеччанин показав кращий результат, обійшовши представників США і Росії. Це його друга медаль на Олімпіаді.

Жан Беленюк став срібним призером в Ріо при сумнівному суддівствіЖан Беленюк став срібним призером в Ріо при сумнівному суддівстві
08:10, 16 серпня 2016 р.

Український борець у фіналі поступився представнику Росії Чакватадзе; український міністр вважає, що суддівство було нечесним.

Шаблістки принесли України срібло на Олімпіаді в РіоШаблістки принесли України срібло на Олімпіаді в Ріо
05:48, 14 серпня 2016 р.

Харлан, Комащук, Кравацька та Вороніна у фіналі не змогли здолати росіянок. Рахунок 45:30.

Гімнаст Верняєв завоював срібло в РіоГімнаст Верняєв завоював срібло в Ріо
02:32, 11 серпня 2016 р.

Він приніс Україні третю медаль, поступившись японцю у фінальній вправі.

Світоліна здолала найсильнішу тенісистку світуСвітоліна здолала найсильнішу тенісистку світу
06:38, 10 серпня 2016 р.

Українська тенісистка вийшла в чвертьфінал на Олімпіаді в Ріо, отримавши перемогу над Сереною Вільямс.

Ольга Харлан взяла бронзу на Олімпіаді в РіоОльга Харлан взяла бронзу на Олімпіаді в Ріо
02:52, 9 серпня 2016 р.

Українка зайняла третє місце в індивідуальних змаганнях, поступившись представницям Росії. Це друга медаль для України.

Україна має першу медаль на Олімпіаді в РіоУкраїна має першу медаль на Олімпіаді в Ріо
18:40, 8 серпня 2016 р.

Сергій Куліш, обійшовши росіянина Масленникова, але поступившись італійцю Кампріані, став другим у стрільбі з пневматичної гвинтівки з 10 м.

В груповій велогонці на Олімпіаді першою прийшла нідерландкаВ груповій велогонці на Олімпіаді першою прийшла нідерландка
06:26, 8 серпня 2016 р.

Анна ван дер Брегген фінішувала за 3 години 51 хвилина 27 секунд, другою прийшла шведка, третьою – італійка. Представниця України добралася до фінішу 42-ю.

ОІ-2016: у стрільбі з пістолета на 10 метрів золото завоювала китаянкаОІ-2016: у стрільбі з пістолета на 10 метрів золото завоювала китаянка
06:14, 8 серпня 2016 р.

Чжан Менсюе стала першою, другою – росіянка, третьою – гречанка. Українка Олена Костевич не пройшла відбір.