Спортивні події - ст. 2

ФК “Шахтар” вийшов на матч у футболках з 4-річною Алісою з Маріуполя

22:51, 19 квітня 2022 р.

Донецький футбольний клуб вийшов на благодійний матч проти турецького “Фенербахче” у футболках зі зображенням дівчинки, яка продовжує перебувати у Маріуполі під російськими бомбуваннями.

Усик вирішив готуватися до бою з Джошуа

22:59, 25 березня 2022 р.

Олександр Усик вирішив не “бігати з автоматом по Києву”, а розпочати підготовку до реваншу з Ентоні Джошуа.

Камбосос з повагою віднісся до рішення Ломаченка

11:25, 22 березня 2022 р.

Абсолютний чемпіон світу у легкій вазі Джордж Камбосос з повагою віднісся до рішення Василя Ломаченка не залишати Україну під час війни з рф.

Ярослава Магучіх завоювала золото

04:34, 20 березня 2022 р.

Українка стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту в приміщені.

Український спортсмен на Олімпіаді: "Ні війні в Україні"

07:00, 12 лютого 2022 р.

Скелетоніст Владислав Гераскевич на Олімпійських Іграх у Пекіні після свого виступу показав на камеру плакат зі закликом проти війни в Україні.

Вперше в історії дві українки на одному п’єдесталі Кубку світу з лижної акробатики

19:41, 10 грудня 2021 р.

Золоту та бронзову медалі отримали українські фристайлістки на Кубку світу з лижної акробатики, що проходить у Фінляндії.

Андрій Шевченко очолив італійський ФК "Дженоа"

21:51, 7 листопада 2021 р.

Відомий у минулому футболіст, колишній головний тренер збірної України Андрій Шевченко очолив один з найстаріших італійських футбольних клубів.

Усик забрав 4 пояси у Джошуа

06:38, 26 вересня 2021 р.

Український боксер Олександр Усик переміг британського Ентоні Джошуа й таким чином завоював чотири пояси чемпіона у надважкій вазі.

Президент присвоїв Героя України плавцю Максиму Крипаку

16:37, 17 вересня 2021 р.

Президент України присвоїв звання Героя України Максиму Крипаку, який на Паралімпіаді-2020 завоював 5 золотих, срібну та бронзову медалі.

Україна завоювала 19 олімпійських медалей

16:35, 8 серпня 2021 р.

На Олімпіаді-2020 в Токіо українські спортсмени посіли 16-те місце у світі за кількістю медалей.