«Дніпро» вийшов у фінал Ліги Європи

15 / 5 / 2015 08:58
«Дніпро» вийшов у фінал Ліги Європи - фото

Дніпропетровський футбольний клуб у Києві виграв другий матч з італійською «Наполі» - єдиний гол забив Селезньов на 58-й хвилині. За підсумком двох ігор рахунок 2:1.

14 травня на столичному НСК «Олімпійський» відбувся півфінальний матч Ліги Європи УЄФА між  «Дніпром» та італійською «Наполі».

Початок гри ініціативою володіли італійці, і в ряді епізодів ворота українців врятувала майстерність воротаря Володимира Бойка, а також захисників.

Ще до кінця першого тайму футболісти «Дніпра» перехопили ініціативу. У другому – на 58-й хвилині – Євген Коноплянка навісив зліва, Євген Селезньов переграв захисника «Наполі» і забив гол головою.

Італійські футболісти ще мали кілька моментів, щоб зрівняти рахунок, але це їм не вдалося.

«Дніпро» (Україна) – «Наполі» (Італія) – 1:0

Перший матч «Дніпра» із «Наполі», нагадаємо, закінчився з рахунком 1:1. За підсумком, український клуб виходить у фінал Ліги Європи, який відбудеться 27 травня у Варшаві. Дніпропетровці зіграють з іспанською «Севільєю».