1 мільйон на підготовку легкоатлетів привласнив їх тренер – Генпрокуратура1 мільйон на підготовку легкоатлетів привласнив їх тренер – Генпрокуратура
05:36, 1 травня 2013 р.

Тренер збірної команди України з легкої атлетики незаконно привласнив понад 1 мільйон гривень – заява Генпрокуратури.

Українські грації привезли з Італії п’ять нагородУкраїнські грації привезли з Італії п’ять нагород
21:56, 29 квітня 2013 р.

Українські спортсменки здобули 1 срібну та 4 бронзові нагороди на четвертому етапі Кубка світу з художньої гімнастики, що завершився в італійському Пезаро.

«Карпати» обіграли «Зорю»«Карпати» обіграли «Зорю»
23:02, 28 квітня 2013 р.

Футболісти львівських «Карпат» обіграли луганську «Зорю» з рахунком 2:0.

«Шахтар» і харківський «Металіст» зіграли внічию«Шахтар» і харківський «Металіст» зіграли внічию
22:55, 28 квітня 2013 р.

Футболісти донецького «Шахтаря» зіграли внічию з харківським «Металістом» - 1:1.

На останніх хвилинах «Кривбас» вирвав нічию у донецького «Металурга»На останніх хвилинах «Кривбас» вирвав нічию у донецького «Металурга»
22:48, 28 квітня 2013 р.

Футболісти криворізького «Кривбасу» на останніх хвилинах матчу вирвали нічию у донецького «Металурга» - 1:1.

«Динамо» перемогло «Дніпро»«Динамо» перемогло «Дніпро»
04:09, 28 квітня 2013 р.

Футболісти київського «Динамо» перемогли команду з Дніпропетровська «Дніпро» з рахунком 2:0.

«Чорноморець» і «Іллічівець» - нічия«Чорноморець» і «Іллічівець» - нічия
03:52, 28 квітня 2013 р.

Футболісти одеського «Чорноморця» зіграли внічию з маріупольським «Іллічівцем» - 1:1 (0:0).

«Волинь» із запорізьким «Металургом» зіграли внічию«Волинь» із запорізьким «Металургом» зіграли внічию
03:45, 28 квітня 2013 р.

Футболісти луцької «Волині» із запорізьким «Металургом» зіграли внічию, не забивши жодного м’яча – 0:0.

Київський «Арсенал» обіграв «Говерлу»Київський «Арсенал» обіграв «Говерлу»
03:36, 28 квітня 2013 р.

Футболісти київського «Арсеналу» на виїзді обіграли ужгородську «Говерлу» з рахунком 3:1 (3:0).

«Ворскла» і «Таврія» зіграли внічию«Ворскла» і «Таврія» зіграли внічию
05:26, 27 квітня 2013 р.

У рамках 26-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги полтавська «Ворскла» і сімферопольська «Таврія» зіграли внічию – 2:2.