OstanniPodii / Всі новини / Спорт / Сторінка 15

Спортивні події - ст. 15

Україна поступилася Німеччині на Євро

05:31, 13 червня 2016 р.

В Ліллі в ворота українців м’ячі забили Мустафі та Швайнштайгер. Через офсайд відмінили гол в німецькі ворота, забитий Ярмоленком.

Ломаченко гарно нокаутував Мартінеса

14:50, 12 червня 2016 р.

Український боксер під час сьомого виходу на професійний ринг завоював вже другий титул чемпіона світу за версією WBO, відправивши пуерторіканця в нокаут в п’ятому раунді.

Євро-2016: Росія вирвала нічію у Англії

06:41, 12 червня 2016 р.

Перший м′яч зустрічі забив Ерік Дайер в другому таймі, за хвилину до кінця гри зрівняв рахунок Василь Березуцький.

Яскравий бій Вергас - Салідо закінчився нічиєю (відео)

05:08, 6 червня 2016 р.

Бій між чемпіоном світу за версією WBC і його претендентом, який перемагав Василя Ломаченка, тривав всі 12 раундів, був яскравим і видовищним. Чемпіонський пояс залишився у Вергаса.

Гладкий підписав контракт з київським «Динамо»

16:03, 23 травня 2016 р.

Після закінчення у червні контракту з «Шахтарем», 28-річний нападник три роки виступатиме за «Динамо».

Українські гребці завоювали три "золота" в Німеччині

23:05, 22 травня 2016 р.

На етапі Кубка світу українці перемогли в трьох дисциплінах: на 500 м серед жіночих байдарок-четвірок, на 500 м на байдарці-одиночці та 1000 м на каноях-двійках серед чоловіків.

Українські шпажисти завоювали "золото" в Парижі

22:31, 22 травня 2016 р.

Після вольової перемоги над Ізраїлем, українці Нікішин, Герей, Карюченко та Хворост здолали хазяїв змагань з рахунком 40:38.

Росію можуть повністю відсторонити від Олімпійських ігор-2016

08:50, 19 травня 2016 р.

Голова МОК звернувся до WADA провести розслідування заяв про вживання допінгу росіянами під час Олімпіади в Сочі, що в значній мірі вплине на участь російських спортсменів в Олімпійських іграх-2016 в Ріо.

Повєткін попався на допінгу, відмінено його чемпіонський бій

06:09, 16 травня 2016 р.

В крові «російського витязя», якого перемагав Володимир Кличко, знайшли мельдоній. Не відомо, чи вживав Повєткін препарат після його заборони. Бій з Уайлдером не перенесений, він скасований.

Пулєв переміг Чисору й піднявся на 2 сходинку рейтингу IBF

15:20, 8 травня 2016 р.

Поєдинок за пояс чемпіона Європи відбувся у Гамбурзі, болгар переміг за очками. І Пулєв, і Чисора раніше програвали братам Кличкам.