Українські біатлоністки здобули золото на естафеті Кубка світу

01:29 п`ятниця, 4 січня 2013 р.

Жіноча збірна України здобула золоті медалі на Кубку світу з біатлону в німецькому Оберхофі.

Український квартет у складі Юлії Джими, Олени Підгрушної, Валентини Семеренко та Віти Семеренко здобув блискучу та впевнену перемогу в естафетній гонці 4х6км на етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі.

Українки на 46 секунд випередили збірну Франції. Третьою стала збірна Німеччини – її обійшли майже на 2 хвилини.

Стартувала в естафеті Юлія Джима, яка хоч і програла у швидкості, але стріляла влучно. Вона передала естафету Валі Семеренко, яка трохи додала у швидкості і третьою передала естафету Олені Підгрушній. Фінішувала Віта Семеренко, яка була швидше ніж жінки збірних Франції і Німеччини, вона лише одного разу не влучила у стрільбі стоячи.