«Шахтар» розгромив «Фенербахче»

06:04 четвер, 6 серпня 2015 р.

Гра у Львові в рамках 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА закінчилася рахунком 3:0. Голи забили: Олександр Гладкий, Даріо Срна та Тейшейра.

5 серпня у Львові відбувся матч у відповідь в рамках 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА 2015/2016 між командами «Шахтар» (Донецьк, Україна) та «Фенербахче» (Стамбул, Туреччина).

Рахунок відкрив Олександр Гладкий, на 25-й хвилині скориставшись пасом Срни з кутка поля. В другому таймі Даріо Срна на 64-й хвилині реалізував пенальті за порушення зі сторони воротаря команди-противника. І вже через 4 хвилини, на 68-ій, зробив сольний прохід та вдало пробив ворота Тейшейра.

«Шахтар - «Фенербахче» - 3:0 (1:0)

В минулій грі, нагадаємо, команди зіграли по нулям. Наступний суперник «кротів», які пройшли до наступного раунду кваліфікації Ліги Чемпіонів, стане відомий найближчої п’ятниці.