Першу медаль у Сочі принесла Україні Віта Семеренко

21:28 неділя, 9 лютого 2014 р.

На зимовій Олімпіаді у Сочі українська біатлоністка Віта Семеренко виборола бронзову медаль у спринтерській гонці на дистанції 7,5 км. Це перша медаль для України на цих Іграх, якою Віта цілком щаслива.

Сьогодні, 9 лютого, на зимовій Олімпіаді-2014 у Сочі представниця України, а саме біатлоністка Віта Семеренко, завоювала першу медаль - бронзову.

Семеренко прийшла третьою до фінішу у спринтерській гонці на дистанції 7,5 км. Віта програла словенці Анастасії Кузьміній (1-е місце) та росіянці Ользі Вилухіній (срібло).

Її сестра, Валя Семеренко, за підсумками гонки посіла 12 місце, Олена Підгрушна – 26-е, Юлія Джима – 42-е.

«Все своє життя я мріяла про олімпійську медаль. Щаслива, що виборола бронзову нагороду. Повірила, що у трійці переможців тільки, коли фінішувала остання учасниця спринту. Найскладнішим у змаганні була фінішна пряма», - прокоментувала Віта Семеренко одразу після виступу свою перемогу.