Валя Семеренко завоювала золото

21:42 неділя, 15 грудня 2013 р.

Українська біатлоністка Валя Семеренко завоювала золоту нагороду в індивідуальному змаганні, гонці переслідування на третьому етапі Кубка світу, що завершився в Ансі у Франції.

15 грудня, у завершальний день третього етапу Кубка світу з біатлону в Ансі, Франція, відзначилася українська спортсменка Валя Семеренко.

Хоч і промахнулася вона один раз – на першому рубежі – своєю швидкістю Валентина легко компенсувала штрафний круг і надалі вже не помилялася.

За Валею Семеренко з великим відривом фінішувала росіянка Ірина Старих. Третьою була Тіріл Екхоф з Норвегії.

Також вчора, 14 грудня, в Ансі, Валя Семеренко завоювала бронзову медаль у спринтерській гонці.

В результаті, в загальному заліку Кубку світу з біатлону, Валентина посіла четверту позицію. Серед українок – Олена Підгрушна перейшла з 9-го на 6-е місце, Юлія Джима – на 7-му місці заліку.