«Ворскла» перемогла запорізький «Металург»

09:07 неділя, 20 жовтня 2013 р.

У матчі чемпіонату Прем’єр-ліги футболісти полтавської «Ворскли» обіграли запорізький «Металург».

19 жовтня в Полтаві пройшов матч в рамках 13-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та запорізьким «Металургом».

На 11-й хвилині матчу гол забили полтавчанам: після пасу Маркоскі, Громов вийшов один на один із Старцевим, та забив, перегравши воротаря. На 28-й хвилині володарі поля зрівняли рахунок: пасом від Максимова, обігравши захисника, закинув м’яча у ворота запорожців Платон.

Єдиний у другому таймі, та й то автогол, м’яч у ворота потрапляє на 64-й хвилині, зачепивши Сахневича після прострілу Артема Громова.

«Ворскла» (Полтава) – «Металург» (Запоріжжя) – 2:1

Голи: Громов (11), Платон (28), Сахневич (64, автогол)

Попередження отримали Курилов на 33-й хвилині та Платон на 85-й

Склад «Ворскли»: Непогодов, Даллку (к), Громов (Кривошеєнко, 90 +2), Маркоскі (Будник, 57), Дедечко, Чеснаков, Яховіч (Янузі, 63), Сапай, Пердута, Курилов, Ребенок. Запасні: Казаков, Ткачук, Васілакі, Міщенко. Головний тренер – Анатолій Момот.

Склад «Металурга»: Старцев, Сахневич, Максимов, Гавриш, Шевчук (Тейку, 90 +1), Рудика, Штурко (Годін, 86), Монахов, Платон, Опанасенко (к), Сержіо (Лео, 75). Запасні: Грдлічка, Балич, Лазарович, Юсов. Головний тренер – Сергій Пучков.

Також с суботу відбулися ще два матчі 13-го туру: львівські «Карпати» вдома сильно програли дніпропетровському «Дніпру» з рахунком 0:4 та маріупольський «Іллічівець» програв донецькому «Шахтарю» - 1:3.

Сьогодні, у неділю, нас чекають чотири матчі української Прем’єр-ліги: харківський «Металіст» зустрінеться з одеським «Чорноморцем», донецький «Металург» зіграє із сімферопольською «Таврією», київський «Арсенал» гратиме з київським «Динамо» та луганська «Зоря» - з ФК «Севастополь».