Україна виграла свій перший матч на ЄвроБаскеті-2013

01:38 четвер, 5 вересня 2013 р.

Національна збірна України з баскетболу стартувала з перемоги на ЄвроБаскеті-2013.

Національна чоловіча збірна України виграла у команди Бельгії свій перший поєдинок на ЄвроБаскеті-2013, що проходить у Словенії, з рахунком 58:57.

Бельгія – Україна 57:58 (12:11, 24:15, 12:14, 9:18).

Перший м’яч в кошик збірної Бельгії забив Максим Корнієнко з лінії штрафних. За хвилину до завершення першої чверті після п’яти поспіль очок Ігоря Зайцева українці вели в рахунку 7:11, однак Ервелль і Мурс відправили на першу перерву в якості лідера свою команду – 12:11.

На початку другої десятихвилинки Беган, Мвема і Табу зробили перевагу бельгійців +7, на велику перерву команди пішли за рахунку 36:26.

Завдяки відмінним діям Ігоря Зайцева наші змогли вирівняти гру й виграти третю чверть.

А влучні триочкові того ж Зайцева, Мішули і Гладиря дозволили нашій збірній зрівняти рахунок за дві хвилини до сирени – 55:55. Через 20 секунд Беган вивів свою збірну вперед – 57:55. Протягом наступних півтори хвилини суперники припустилися такої кількості помилок, що їх могло вистачити на цілий матч.

Зрештою, Юджин Джетер завершив цей непростий матч «хеппі ендом» для збірної України – два з фолом і наша команда здобула важливу перемогу в стартовому матчі ЄвроБаскету-2013.

Сьогодні, 5 вересня українці зіграють з командою Ізраїля, яка вчора поступилася британцям з рахунком 71:75.