Україна поступилася Німеччині на Євро

05:31 понеділок, 13 червня 2016 р.

В Ліллі в ворота українців м’ячі забили Мустафі та Швайнштайгер. Через офсайд відмінили гол в німецькі ворота, забитий Ярмоленком.

В неділю, 12 червня, в Ліллі на стадіоні «П’єр Моруа» відбувся футбольний матч між збірними України і Німеччини в рамках чемпіонату Європи.

Перший м'яч на 19-й хвилині зустрічі ударом головою забив захисник Шкодран Мустафі, другий, вже у компенсований час, - Бастіан Швайнштайгер.

Українці теж мали хороші можливості. На 39-й хвилині Ярмоленко навіть забив гол, однак його відмінили через офсайд.

У підсумку – 0:2 на користь чинного чемпіону світу.

Німці ділять перше місце в групі С з поляками, які раніше в неділю здолали Північну Ірландію (1:0).

16 червня Україна зіграє з командою Північної Ірландії, Німеччина зустрінеться з поляками.