«Шахтар» здобув вольову перемогу над «Динамо»

13 / 12 / 2016 06:25

На «Олімпійському» столична команда програла з рахунком 3:4. Мораєса вилучили з поля за сутичку з Ракицьким.

12 грудня в столиці на НСК «Олімпійський» відбувся футбольний матч в рамках чемпіонату України Ліги Парі-Матч між донецьким «Шахтарем» та київським «Динамо».

Рахунок було відкрито вже на стартових секундах матчу, а перший тайм закінчився з рахунком 2:1 на користь «Динамо». За десять хвилин другого тайму «Шахтар» передував з рахунком 2:3 завдяки точним влучанням Фреда і Факундо Феррейри.

На 61-й хвилині Мораєс отримав вилучення з поля за сутичку з Ракицьким.

Під кінець матчу та в компенсований час команди забили по голу. Остаточний рахунок – 3:4.

Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк) - 3:4 (2:1). Голи: Мораєс (1), Рибалка (30), Бесєдін (90 1) - Хачеріді (3, 89 - обидва в свої ворота), Фред (50), Феррейра (57).