Валентина Семеренко завоювала «срібло» в гонці переслідування

7 / 12 / 2014 20:07

Українська біатлоністка Валентина Семеренко на першому етапі Кубку світу в Остресунді у гонці переслідування серед жінок прийшла другою. Завоювавши це «срібло», Валентина має вже дві медалі.

Сьогодні, 7 грудня, у шведському Остресунді проходили змагання першого етапу Кубку світу з біатлону – гонки переслідування серед жінок та чоловіків.

З-за сильно вітряної погоди, Валентина Семеренко спочатку припустилася 4 промахів, та зуміла обігнати італійку Дороту Вірер. А першою прийшла фінка Кайса Макарайнен, випередивши українку на 47,9 секунд.

Ще дві українки – Наталія Бурдига та Надія Бєлкіна – фінішували 20-ю та 42-ю відповідно. Не фінішувала Ольга Абрамова.

У гонці переслідування для чоловіків, яку виграв француз Мартен Фуркад, українці фінішували 36-им, 38-им та 49-им.

Вигране сьогодні «срібло» для Валентини – друга медаль на цьому етапі Кубку світу. Раніше вона зайняла третє місце в індивідуальній гонці.

Другий етап Кубку світу з біатлону стартує 12 грудня у австрійському Хохвільцені