«Чорноморець» зіграв із болгарським «Лудогорцем» внічию

8 / 11 / 2013 09:37

У матчі 4-го туру групового етапу Ліги Європи 2013/2014 одеський «Чорноморець» на виїзді зіграв із болгарським «Лудогорцем» внічию.

У четвер, 7 листопада, у Розграді, Болгарія на стадіоні «Васил Левскі» відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи 2013/2014 між одеським «Чорноморцем» та місцевим клубом «Лудогорець».

Перший гол матчу забили господарі поля на початку другого тайму: на 47-й хвилині в результаті стрімкої контратаки, Місіджан промчав по флангу, зробив пас назад на Кішада і той, опинившись один-на-один з Безотосним, точно пробив по цілі з 9 метрів.

М’яча у відповідь одесити забили на 64-й хвилині: від правого кута штрафного вдарив Бобко на лінію воротарської, звідки Гай головою переправив м’яча до воріт.

«Лудогорець» (Разград, Болгарія) – «Черноморец» (Україна, Одеса) – 1:1 (0:0)

Голи: Гай (64) - Кішада (47)

Попереджений: Джа Джеджу (90 +3)

Склад та заміни у «Лудогорця»: В. Стоянов (к), Барт, Мінев, Моці, Кайсара, Александров (І. Стоянов, 57), Ешпінью, Кішада (Бургзорг, 80), Златінскі, Марселіньо (Безьяк, 86), Місіджан.

Склад та заміни у «Чорноморця»: Безотосний (капітан), Сантана (Де Матос, 59), Фонтанельо, Бергер, Кутас, Бобко, К. Ковальчук, Джа Джеджу, Гай, Рієра, Антонов (Діденко, 87).

У другому матчі групи «B» вчора ПСВ (Ейндховен, Голландія) переграв на своєму полі «Динамо» (Загреб, Хорватія) - 2:0.

Позиції команд групи «B»:  «Лудогорец» - 10 очок, ПСВ – 7, «Чорноморець» - 4 і «Динамо» (Загреб) - 1.