«Шахтар» та «Манчестер Юнайтед» - нічия

3 / 10 / 2013 00:46
«Шахтар» та «Манчестер Юнайтед» - нічия - фото

У матчі Лаги чемпіонів донецький «Шахтар» вдома зіграв унічию з англійським клубом «Манчестер Юнайтед» - 1:1.

У середу, 2 жовтня, у Донецьку на «Донбас Арені» відбувся матч 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА між «Шахтарем» та англійським клубом «Манчестер Юнайтед».

Перший гол матчу забили гості – на 18 хвилині Уелбек відправив м’яча до сітки з близької відстані після промаху Ракитського.

М’яч у відповідь «гірняки» забили лише у другому таймі – на 76-хвилині Тайсон зблизька забив під перекладину з подачі Відіча.

«Шахтар» (Донецьк, Україна) – «Манчестер Юнайтед» (Манчестер, Англія) – 1:1

Голи: Уелбек (18) – Тайсон  (76)

Попередження: Феллайні (62), Відіч (64)

Склад «Шахтаря»: Пятов, Срна (к), Кучер, Ракицький, Шевчук, Хюбшман, Фернандо (Ілсіньо, 84), Тайсон (Бернард, 90 +1), Тейшейра, Коста, Адріано (Феррейра, 89). Запасні: Каніболоцький, Кривцов, Степаненко, Едуардо. Головний тренер: Мірча Луческу.

Склад «Манчестер Юнайтед»: де Хеа, Рафаель, Смоллінг, Відіч (к), Евра, Каррік, Феллаїні (Гіггз, 66), Клеверлі, Валенсія, Уелбек (Джонс, 90 +2), ван Персі. Запасні: Ліндегор, Ернандес, Нані, Янг, Кагава. Головний тренер: Девід Мойес.

Турнірне становище після матчів 2 жовтня: «Шахтар» - 4 очки, «Манчестер Юнайтед» - 4, «Байєр» - 3, «Реал Сосьєдад» - 0.

Наступну гру Ліги чемпіонів «Шахтар» проведе 23 жовтня в гостях у «Байєра»