Збірна України перемогла Ізраїль

15 / 8 / 2013 06:40
Збірна України перемогла Ізраїль - фото

Збірна України з футболу у товариському матчі перемогла команду Ізраїлю.

14 серпня на столичному стадіоні НСК «Олімпійський» відбувся товариський матч між збірними України та Ізраїлю. Перемогу здобула команда України – 2:0.

Рахунок на 29-й хвилині відкрив Руслан Ротань в результаті блискавичної контратаки, яку організували Девіч та Едмар після помилки захисників ізраїльської команди.

Другий гол на 71-й хвилині забив Селезньов з подачі Едмара з карного майданчика.

Україна – Ізраїль – 2:0.

Голи забили: Ротань (29), Селезньов (71).

Попередження: Ракицький (28), Дедечко (68) ? Натхо (42), Гершон (73).

Збірна України:  Пятов — Федецький, Кучер, Ракицький, Шевчук (Мандзюк, 90+1), Тимощук (Дедечко, 46), Ротань, Гусєв (Ковпак, 80), Едмар (Гречишкін, 85), Коноплянка (Хомченовський, 46), Девич (Селезньов, 46).

Збірна Ізраїлю: Ават — Шпонгін, Тібі (Кейнан, 86), Бен Хаїм, Гершон, Натхо (Бенаюн, 73), Кайал (Раді, 46), Йєйні (Альберман, 46), Бен Басат, Меліксон (Езра, 46), Шехтер (Рафаелов, 61).

Нагадаємо, 6 вересня наша збірна зіграє відбірковий матч на чемпіонат світу-2014 проти Сан-Марино. А 10-го - проти збірної Англії.