Олена Підгрушна додала до золота ще бронзу

10 / 2 / 2013 21:44
Олена Підгрушна додала до золота ще бронзу - фото

На чемпіонаті світу з біатлону новоспечена чемпіонка світу у спринті Олена Підгрушна здобула бронзову нагороду в гонці переслідування.

За результатами спринту Підгрушна першою пішла на 10-кілометрову дистанцію. Безпомилкова робота на перших двох вогневих рубежах вивела нашу Оленку в лідери.

Порив вітру на стійці змусив українську спортсменку «намотати» зайві 300 метрів. Компанію їй на двох штрафних колах склала і норвежка Тура Бергер, яка вчора була срібною призеркою чемпіонату світу в спринті.

Суперниці практично разом пішли на четверте коло: Бергер – четвертою, Підгрушна – п'ятою. Останнє снайперське випробування внесло корективи в топ-п'ятірку. Гонку очолила норвежка, а українка з чистою стрільбою побігла на останнє коло п'ятою.

Спортивний характер і воля до перемоги зробили своє – Олена Підгрушна здобула свою другу нагороду чемпіонату світу-2013 – бронзову! Чемпіонкою стала Бергер, а «срібло» - у польської спортсменки Крістіни Палки.

Віта Семеренко, бронзова медалістка вчорашнього спринту, посіла 9-те місце, а її сестра Валя – 43-є.

Як ми писали, вчора Олена Підгрушна завоювала золоту медаль у спринті.

За матеріалами: noc-ukr.org.