Путін Володимир Володимирович

Cтаття востаннє змінена: 21:59 понеділок, 17 квітня 2017 р.

Президент Російської Федерації.

Путін Володимир Володимирович - фото

Путін Володимир Володимирович народився 7 жовтня 1952 року в Ленінграді.

Закінчив юридичний факультет Ленінградського державного університету. За розподілом був направлений на роботу в органи державної безпеки (КДБ).

У 1985-1990 роках працював в Німецькій Демократичній Республіці.

З 1990 року - помічник ректора Ленінградського державного університету з міжнародних питань, потім - радник голови Ленінградської міської ради.

З червня 1991 року - голова комітету із зовнішніх зв′язків мерії Санкт-Петербурга, одночасно - з 1994 року - перший заступник голови уряду Санкт-Петербурга.

З серпня 1996 року - заступник керуючого справами президента РФ.

З березня 1997 року - заступник керівника Адміністрації президента Російської Федерації, начальник головного контрольного управління президента РФ.

З травня 1998 року - перший заступник керівника Адміністрації президента Російської Федерації.

У липні 1998 року Путіна призначено директором Федеральної служби безпеки Російської Федерації, одночасно - з березня 1999 року - секретар Ради Безпеки РФ.

З серпня 1999 року - голова уряду Російської Федерації.

З 31 грудня 1999 року - виконуючий обов′язки президента Російської Федерації.

26 березня 2000 року був обраний президентом Російської Федерації. Вступив на посаду 7 травня 2000 року.

14 березня 2004 року обраний президентом Російської Федерації на другий термін.

З 8 травня 2008 - голова уряду Російської Федерації.

4 березня 2012 року Володимир Путін знову обраний президентом Російської Федерації. Вступив на посаду 7 травня 2012 року.

Розведений. Є дочки: Марія (1985 р.н.) та Катерина (1986 р.н.).


    НОВИНИ ВІД ПАРТНЕРІВ:


    ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ ЗА ТИЖДЕНЬ: