Новини футболу - ст. 2

З ФК «Дніпро» зняли 6 очківЗ ФК «Дніпро» зняли 6 очків
19:56, 26 жовтня 2016 р.

За борг перед колишнім агентом екс-наставника команди, за рішенням ФІФА, Українська Прем’єр-ліга «відкинула» футбольну команду на 11 місце у турнірній таблиці.

«Динамо» програло португальцям«Динамо» програло португальцям
05:01, 20 жовтня 2016 р.

В Києві на «Олімпійському» два голи у ворота «динамівцям» забили Сальвіо Едуардо і Черві Франко. Київська команда займає останнє місце у своїй групі.

Андрій Шевченко став головним тренером збірної УкраїниАндрій Шевченко став головним тренером збірної України
17:48, 15 липня 2016 р.

Виконком ФФУ одноголосно підтримав кандидатуру Шевченка, контракт з ним буде підписано за схемою «2+2». До тренерського складу збірної увійдуть Тассотті, Малдера, Ріанчо.

Євро-2016: перемогла ПортугаліяЄвро-2016: перемогла Португалія
05:35, 11 липня 2016 р.

Незважаючи на те, що поле покинув Кріштіану Роналду, в додатковий час португальці змогли забити єдиний гол матчу, таким чином вперше в історії вигравши чемпіонат.

Євро: Україна програла збірній Північної ІрландіїЄвро: Україна програла збірній Північної Ірландії
06:03, 17 червня 2016 р.

В Ліоні в матчі другого туру чемпіонату підопічні Михайла Фоменка програли з рахунком 0:2. Голи забили: Гарет Маколі і Ніелл Макгінн. Україна втратила шанс на вихід в плей-офф Євро-2016.

Євро: Росія поступилася СловаччиніЄвро: Росія поступилася Словаччині
19:59, 15 червня 2016 р.

В Ліллі, на другому турі групового етапу чемпіонату, в першому таймі забили Вайсс і Гамшик, в другому - Глушаков відіграв один м′яч.

Україна поступилася Німеччині на ЄвроУкраїна поступилася Німеччині на Євро
05:31, 13 червня 2016 р.

В Ліллі в ворота українців м’ячі забили Мустафі та Швайнштайгер. Через офсайд відмінили гол в німецькі ворота, забитий Ярмоленком.

Євро-2016: Росія вирвала нічію у АнгліїЄвро-2016: Росія вирвала нічію у Англії
06:41, 12 червня 2016 р.

Перший м′яч зустрічі забив Ерік Дайер в другому таймі, за хвилину до кінця гри зрівняв рахунок Василь Березуцький.

Гладкий підписав контракт з київським «Динамо»Гладкий підписав контракт з київським «Динамо»
16:03, 23 травня 2016 р.

Після закінчення у червні контракту з «Шахтарем», 28-річний нападник три роки виступатиме за «Динамо».

Голландські футболісті вийшли на поле не з дітьми, а з моделями в нижній білизніГолландські футболісті вийшли на поле не з дітьми, а з моделями в нижній білизні
15:00, 14 лютого 2016 р.

Гравці «Ваалвейка» у матчі другого дивізіону першості країни вийшли, тримаючись за руки з дівчатами-моделями, серед яких була і Міс Бельгія-2016 Ленті Франс. Вони програли.