19:50, 15 червня 2013 р.

У нового тренера «Манчестер Юнайтед» Девіда Мойєса буде 60 мільйонів фунтів стерлінгів на трансфери.

На чемпіонаті Європи з боксу українці здобули 5 нагород

02:18, 9 червня 2013 р.

На чемпіонаті Європи 2013 українські боксери здобули 1 золоту, 1 срібну та 3 бронзові медалі.

Павло Іщенко – чемпіон Європи з боксу

17:43, 8 червня 2013 р.

Український боксер Павло Іщенко став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 60 кг.

Україна розгромила Чорногорію

02:44, 8 червня 2013 р.

Збірна України з футболу в суху обіграла збірну Чорногорії у відборі на чемпіонат світу-2014.

Микола Буценко вийшов до фіналу чемпіонату Європи по боксу

20:43, 7 червня 2013 р.

Український боксер Микола Буценко вийшов до фіналу чемпіонату Європи і битиметься з ірландцем Джоном Джозефом Невіним.

«Баварія» - 16-кратний володар Кубку Німеччини

17:16, 2 червня 2013 р.

Мюнхенський ФК «Баварія» у 16-те став володарем Кубку Німеччини.

Ломаченко кидає «Українських отаманів» і переходить у професійний бокс

15:55, 29 травня 2013 р.

Василь Ломаченко заявив, що припиняє співпрацю з «Українськими отаманами» і переходить у професійний бокс.

В Моршині пройшов боксерський турнір «Кубок Карпат»

21:40, 27 травня 2013 р.

В Моршині завершився VIII міжнародний турнір з боксу серед юніорів «Кубок Карпат».

Завершився чемпіонат України з футболу

21:27, 26 травня 2013 р.

Сьогодні відбулися завершальні матчі чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги.

«Дніпро» розгромив «Іллічівець»

19:01, 26 травня 2013 р.

Футболісти дніпропетровського «Дніпра» вщент розгромили маріупольський «Іллічівець» з рахунком 7:0.