За перший день Паралімпіади в Ріо українці вибороли 9 медалей

9 / 9 / 2016 10:06

«Золото» завоював Євген Богодайко, срібну нагороду – Денис Дубров, бронзові медалі – Ольга Свідерська, Оксана Хруль, Ярослав Семененко, Давид Хорава, Юлія Галінська, Руслан Катишев та Роман Данилюк.

В перший день змагань на Паралімпіаді-2016 в Ріо, 8 вересня, українські спортсмени вибороли 9 медалей.

«Золото» завоював Євгеній Богодайко у плаванні на дистанції 100 м на спині (фінішував за 1:10.55, другий – Джонатан Фох з Великобританії з результатом 1:10.78, третій – бразилець Італо Перейра за 1:12.48).

Срібну нагороду отримав Денис Дубров у плаванні на дистанції 100 м брасом (поступився лише на 24 соті долі секунди Кевіну Паулю з Південної Африки).

І бронзові медалі отримали: Ольга Свідерська у плаванні на дистанції 100 м вільним стилем, Оксана Хруль у плаванні на 100 м на спині, Ярослав Семененко у плаванні на 100 м на спині, Давид Хорава – дзюдо у ваговій категорії до 66 кг, Юлія Галінська – дзюдо 48 кг, Руслан Катишев у стрибках в довжину і Роман Данилюк у штовханні ядра.