Євро: Україна програла збірній Північної Ірландії

17 / 6 / 2016 06:03

В Ліоні в матчі другого туру чемпіонату підопічні Михайла Фоменка програли з рахунком 0:2. Голи забили: Гарет Маколі і Ніелл Макгінн. Україна втратила шанс на вихід в плей-офф Євро-2016.

16 червня в Ліоні відбувся матч другого туру групового етапу Євро-2016 між збірними України і Північної Ірландії.

Рахунок був відкритий 49-й хвилині: м'яч в ворота Андрія П'ятова забив захисник Гарет Маколі. Під кінець години гри зустріч була перервана на дві хвилини через град. Остаточний рахунок був встановлений на 95-й хвилині: відзначився вийшов на заміну форвард Ніелл Макгінн.

Таким чином, Україна програла з рахунком 0:2.

Україна: П’ятов – Ракицький, Федецький, Шевчук, Хачеріді, Коваленко (Зінченко, 83), Ярмоленко, Степаненко, Коноплянка, Сидорчук (Гармаш, 73), Селезньов (Зозуля, 71).

Новини за подібною темою:
Євро-2016: перемогла Португалія Євро-2016: перемогла Португалія

Північна Ірландія: Макговерн – Х’юз, Маколі, Каткарт, Дж. Еванс, С. Еванс, Девіс, К. Еванс (Макнейр, 90+2), Даллас, Ворд (Макгінн, 69), Норвуд, Вашингтон (Магенніс, 84).

Попередження: Селезньов, Сидорчук – Ворд, Даллас.

Пізніше, в цей же день, збірні Польщі і Німеччини зіграли внічию. Тепер в групі «С» вони мають по 4 очка, Північна Ірландія – 3, а підопічні Михайла Фоменка – 0. Тому, наступний матч для України стане останнім на Євро-2016, навіть, якщо обіграє Польщу з великою різницею у рахунку.

Нагадаємо, 12 червня збірна України поступилася Німеччині з рахунком 0:2.