Українки вибороли "золото" етапу Кубку світу з біатлону у Німеччині

17 / 1 / 2016 18:54
Українки вибороли "золото" етапу Кубку світу з біатлону у Німеччині - фото

На п′ятому етапі Кубку світу Ірина Варвинець, Юлія Джима, Валя Семеренко та Олена Підгрушна випередили збірні Німеччини, Італії та Росії.

17 січня у німецькому Рупольдінгу в рамках п′ятого етапу Кубка світу з біатлону відбулася жіноча естафета 4х6 км.

Україну представили Ірина Варвинець, Юлія Джима, Валя Семеренко та Олена Підгрушна.

Стартувала Ірина Варвинець. Вона відстріляла на нуль всі мішені, але передала естафету другою.

Юлія Джима ідеально пройшла свою ділянку і вивела Україну на перше місце з 24-секундною перевагою.

Валентина Семеренко на першій стрільбі не змогла закрити всі мішені і пішла на штрафне коло, та при другій стрільбі відстріляла на відмінно і першою передала естафету.

Олена Підгрушна мала 28-секундну перевагу. Її ледь не наздігнала Лаура Дальмаєр, але українка з останніх сил змогла фінішувати першою.

Таким чином, збірна України виборола "золото", срібні медалі дісталися Німеччині, "бронза" - Італії. Росіянки фінішували четвертими.

Наступний етап Кубка світу з біатлону пройде 21-24 січня в італійському Антхольц-Антерсельві.