«Шахтар» в суху розгромив «Мальме»

4 / 11 / 2015 06:23
«Шахтар» в суху розгромив «Мальме» - фото

У Львові «кроти», після програшу на виїзді, забили 4 гола в ворота шведської команди, піднявшись на третє місце в групі Ліги чемпіонів. Голи забили: Гладкий, Срна, Едуардо, Тейшера.

3 листопада у Львові відбувся футбольний матч групового етапу Ліги чемпіонів між українським «Шахтарем» і швецьким «Мальме».

Рахунок було відкрито на 29-ій хвилині – після передачі Азаведа Гладкий прострілив у ворота, м’яча головою відбив воротар, але форвард добив з близької відстані. На початку другого тайму у штрафному «Мальме» збили Тейшеру і Срна з пенальті подвоїв рахунок. На 55-ій хвилині третій гол в ворота шведів здійснив Едуардо, головою скерувавши мяча від подачі Бернарда. І на 73-й хвилині Тайсон вдарив по воротах, воротар вибив перед собою, але Тейшера головою все ж відправив м’яча в сітку.

«Шахтар» (Донецьк, Україна) – «Мальме» (Мальме, Швеція) – 4:0 (1:0)

Голи: 1:0 Гладкий (29), 2:0 Срна (48, з пен.), 3:0 Едуардо (55), 4:0 Тейшейра (73)

Минулого разу, нагадаємо, «Шахтар» в Швеції програв «Мальме» з рахунком 1:0.

Таким чином «кроти» піднялися на третє місце в груповому турнірі. Наступну гру вони проведуть 25 листопада у Львові проти мадридського «Реала».