Шахтар у Києві розгромив Іллічівця

6 / 4 / 2015 06:53
Шахтар у Києві розгромив Іллічівця - фото

В рамках 18-го туру чемпіонату України з футболу, у матчі, який відбувся у Києві, «Шахтар» обіграв клуб «Іллічівець» з рахунком 6:2 (4:1).

5 квітня на київському стадіоні «Оболонь Арена» відбувся матч в рамках 18-го туру чемпіонату України з футболу між командами з Донеччини – «Шахтар» (Донецьк) та «Іллічивець» (Маріуполь).

«Кроти» вирвалися вперед на 9-й хвилині - Гладкий після прострілу Тейшери по дальній штанзі, переправив м’яча до воріт. На 27-й хвилині в свою сітку забив захисник маріупольців Зубков. На 41 хвилині іллічивці забили гол – відзначився Шевчук. Вже через дві хвилини відповів Марлос, ще через кілька хвилин – Тейшера.

У другому таймі на 56 хвилині ворота маріупольців вразив Гринь, на 62-ій дубль оформив Тейшера, і на 86-й крапку у зустрічі поставив Веллінгтон.

«Іллічівець» (Маріуполь) – «Шахтар» (Донецьк) – 2:6 (1:4)

Після цього матчу в активі «Шахтаря» 41 очко – донеччани на другій сходинці від київського «Динамо», яке має 48 пунктів.

Також 5 квітня відбулися ще два матчі чемпіонату України: «Зоря» (Луганськ) перемогла луцьку «Волинь» з рахунком 2:1; «Металург» (Запоріжжя) з рахунком 2:1 обіграв «Карпати» (Львів).