Олена Підгрушна завоювала для України першу медаль в цьому році

4 / 1 / 2014 07:28

Українська біатлоністка Олена Підгрушна завоювала бронзову нагороду в спринті на 7,5 км на першому в 2014 році етапі Кубку світу.

3 січня у німецькому Обергофі розпочався четвертий етап Кубку світу з біатлону і українська спортсменка вже встигла завоювати медаль.

Так, у спринтерській гонці на 7,5 км третьою до фінішу прийшла капітан нашої збірної Олена Підгрушна, другою – фінка Кайса Макаряйнен, першою – білоруска Дар’я Домрачева.

6-ю у цій гонці прийшла Валентина Семеренко та вийшла на 2 місце в загальному заліку Кубку світу. Олена Підгрушна – на п’ятій позиці заліку, Юлія Джима – 11 місце, Віта Семеренко – 17-е.

Медаль, завойована Оленою Підгрушною у перший день четвертого етапу, стала шостою, завойованою українськими дівчатами на Кубку світу з біатлону. Таким чином збірна України міцно закріпилася на першому місці з 410 балами, випереджаючи суперниць на 80 очок.

Сьогодні, 4 січня, в Обергофі пройдуть чоловіча та жіноча гонки переслідувань.