Збірна України перемогла Францію

16 / 11 / 2013 06:43
Збірна України перемогла Францію - фото

У першому матчі плей-офф кваліфікації Кубку Світу ФІФА 2014 року, що проходив на київському НСК «Олімпійський», національна збірна України перемогла команду Франції.

У п’ятницю, 15 листопада, на київському НСК «Олімпійський» відбувся перший матч плей-офф кваліфікації Кубку Світу ФІФА 2014 року між збірними України та Франції.

У першому таймі зустрічі українці та французи поперемінно атакували ворота своїх суперників, але марно. У другому таймі на 61-й хвилині був забитий перший гол матчу - Зозуля прийняв м'яч у штрафному майданчику, перехитрив захисника і ударом у ближній кут відправив м’яч у сітку. На 82-й хвилині Абідаль у власному штрафному майданчику порушив правила на Зозулі – підставив коліно так, що українець кілька раз перевернувся у повітрі – як наслідок, Ярмоленко впевнено виконав 11-метровий. Вже у доданий час арбітр вилучив з команд по гравцю: Косельні за удар суперника по обличчю, потім Кучера за другу жовту картку.

Україна - Франція - 2:0

Голи: Зозуля (61), Ярмоленко (83, пен)

Попередження: Шевчук, Федецький, Кучер - Жиру, Сіссоко

Вилучення: Кучер - Косельні

Україна: Пятов  Федецький, Хачеріді, Кучер, Шевчук, Степаненко, Ротань, Едмар (Безус, 76), Ярмоленко, Коноплянка (Гусєв, 90 +2), Зозуля (Селезньов, 86).

Франція: Льоріс - Дебюші, Косельні, Абідаль, Евра, Матюйді, Погба, Ремі (Сіссоко, 62), Насрі (Вальбуена, 80), Рібері, Жиру (Бензема, 70).

Матч у відповідь між Україною та Францією відбудеться у вівторок, 19 листопада, в Парижі.

Ввечері 15 листопада пройшли ще три матчі плей-офф кваліфікації Кубку Світу ФІФА 2014: збірна Греції перемогла з рахунком 3:1 у домашньому матчі з Румунією, португальська команда забила єдиний гол у матчі зі Швецією, а зустріч футболістів Ісландії та Хорватії завершилася нічиєю 0:0.