«Іллічівець» вдома програв «Таврії»

3 / 11 / 2013 09:11
«Іллічівець» вдома програв «Таврії» - фото

У матчі Прем’єр-ліги футболісти маріупольського «Іллічівця» вдома зазнали поразки від сімферопольської «Таврії».

2 листопада у Маріуполі відбувся матч у рамках 15-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги між місцевим ФК «Іллічівець» та сімферопольською «Таврією».

Вже з початку гри було помітно, що сімферопольці напоготові вигравати як можна більше епізодів. Активно виглядали і маріупольці.

На 29-й хвилині був відкритий рахунок матчу - Назаренко навісив з кутового, Коробка головою прокинув м'яч до дальньої штанги, де Максим Фещук у падінні головою переправив його у ближній нижній кут воріт. На 34-й хвилині володарі поля зрівняли рахунок завдяки точному удару головою Фоміна з 12 метрів.

У другому таймі, на 56-й хвилині, Худжамов невдало вибив м'яч і Коробка знову виводить кримчан вперед. Маріупольці все частіше стали йти в атаку, але їх діям бракувало злагодженості.

«Іллічівець» (Маріуполь) – «Таврія» (Сімферополь) – 1:2

Голи: Фомін (34) - Фещук (29), Коробка (56)

Попередження: Гомес (19), Гуменюк (85), Свенссон (89), Кахріман (90 +2)

Склад та заміни «Іллічівця»: Худжамов, Полянський, Довгий, Майкон (Мандзюк, 79), Шевчук (Чурко, 60), Фомін, Федотов, Гаращенков (Кулач, 46), Ємельянов, Ордець, Путівцев.

Склад та заміни «Таврії»: Кахріман, Гуменюк, Свенссон, Любічіч, Буссаїді, Габовда, Ярчук (Аксьонов, 88), Гомес, Назаренко, Коробка (Павленко, 82), Фещук (Алію, 90 +3).

У суботу, також, відбувся ще один матч Прем’єр-ліги: ужгородська «Говерла» програла ФК «Севастополь» - 1:2.

Сьогодні, у неділю 3 листопада, відбудуться такі матчі: львівські «Карпати» зустрінуться з одеським «Чорноморцем», полтавська «Ворскла» з харківським «Металістом», донецький «Металург» із дніпропетровським «Дніпром», луганська «Зоря» з київським «Динамо». Також, мав відбутися матч «Арсенал» (Київ) – «Металург» (Запоріжжя), але дирекцією ПЛ його перенесено на невизначений термін.