«Дніпро» дограє матч з «Металістом» 4 грудня

22 / 11 / 2013 18:06
«Дніпро» дограє матч з «Металістом» 4 грудня - фото

Дирекція Прем’єр-ліги визначила дату та час проведення догравання матчу 12-го туру чемпіонату України між дніпропетровським «Дніпром» та харківським «Металістом», який був перерваний після першого тайму з-за відсутності освітлення поля.

Постановою Дирекції Прем’єр-ліги від 22 листопада 2013 року датою продовження поєдинку 12 туру Чемпіонату ПЛ «Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Металіст» (Харків) визначено середу, 4 грудня, повідомляють у прес-службі ПЛ.

Також, як повідомляється, 4 грудня, матч, який почнеться о 20:00, команди розпочнуть з другого тайму.

Про те, що матч «Дніпро» - «Металіст» буде дограний в грудні, ще до оприлюднення цієї постанови ПЛ повідомляв перший віце-президент харківського футбольного клубу Костянтин Пивоваров.

Нагадаємо, 6 жовтня у Дніпропетровську проходив матч Прем’єр-ліги між дніпропетровським «Дніпром» та харківським «Металістом». Перший тайм поєдинку завершився з рахунком 2:1 на користь хазяїв поля, але у перерві матчу на арені вимкнулось світло. Стадіон пробув у темряві 45 хвилин, після чого делегат матчу  прийняв рішення про його дострокову зупинку.

«Металіст» звинуватив у тому, що трапилося, команду-господаря стадіону і вимагали у ФФУ зарахування супернику технічної поразки.

Ще одна новина, що стосується дніпропетровського «Дніпра»: КДК ФФУ оштрафував та вилучив клуб з поточного розіграшу Кубку України через те, що футболісти з-за погоди не змогли явитися на матч з одеським «Чорноморцем».